Czy te oczy mogą kłamać?

 

Oczy to strategiczna sfera ciała, budująca nasz wizerunek. Jak mówi powiedzenie, oczy są zwierciadłem duszy. Do tego otulonym niezwykle delikatną oprawą, bo skóra przy oczach jest cienka jak papier. Za to pracuje z niezwykłąintensywnością, gdyż człowiek mruga średnio ok. 13.000 razy na dobę!

Oczy zdaniem psychologów kłamać nie potrafią. W ich okolicy mamy ok. 150 różnych mięśni, czułych na emocje. O ile gesty ciała możemy kontrolować, o tyle trudno panować nad wyrazem oczu, bo tak wielkiej ilości, tak delikatnych mięśni, kontrolować nie sposób. Do tego czynniki zewnętrzne, takie jak  słońce, wiatr, zmęczenie czy zły stan organizmu odbijają się na naszych powiekach w postaci, opuchnięć, sińców, zaczerwienienia i zmarszczek.

Na szczęściepotrafimy co nieco oszukać przeznaczenie i dzięki odpowiedniej pielęgnacji, ochronić okolicę oczu przed wpływem świata zewnętrznego oraz upływem czasu. Właśnie w trosce o piękne spojrzenie, odporne na nieprzyjazne czynniki środowiska, powstał EYE RECOVERY CREAM - krem do pielęgnacji skóry wokół oczu

eye recovery cream

Naturalna pielęgnacja okolic oczu

Oprawa oczu wymaga specjalnej pielęgnacji. Swoje szczególnepotrzeby zawdzięcza niewielkiej ilości gruczołów łojowych, słabszemu krążeniu krwi i limfy oraz dużej ilości komórek, odpowiedzialnych za powstawanie reakcji alergicznych. Szczególnie w tej sferzebrak chemicznych konserwantów i składników zapachowych to ogromny plus kosmetyku.

Skóra wokół oczu potrzebuje głównie nawilżenia, gdyż sama nie jest w stanie go sobie zapewnić. Najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze substancje aktywne produkuje natura. Z jej potencjału skorzystała firma Locherber, produkując EYE RECOVERY CREAM, z wykorzystaniem składników roślinnych. Powstała bardzo skuteczna formuła, która wyostrza spojrzenie. Zawarte w kremie olejki migdałowe wyrównują koloryt skóry. Orzechy macadamia dbają o nawilżenie i elastyczność skóry. Ekstrakt z nostrzyka łagodzi suchą i podrażnioną skórę.

Duże opakowanie starcza na długo

Już od 20 roku życia warto sięgać po  - krem do pielęgnacji skóry wokół oczu. Odpowiednio opracowane aktywne składniki kremu, bez zbędnej chemii pielęgnują delikatną skórę. Dzięki odpowiedniej konsystencji, przekazują aktywne składniki, nie wywołując podrażnień.

Marka Locherber proponuje EYE RECOVERY CREAM - krem do pielęgnacji skóry wokół oczu (link)w bardzo ekonomicznych opakowaniach o pojemności 3o ml.W ramach serii oferowane są również inne produkty:delikatny i bezpieczny płyn do demakijażu i trzy pozostałe kremy, ukierunkowane na różne potrzeby skóry. Wszystkie w bardzo ekonomicznych opakowaniach, o pojemności 3o ml,pozwolą na długo cieszyć się pięknym spojrzeniem w pięknej, zdrowej oprawie.

Witryna BeBeautyempire.com używa plików Cookie - tzw. ciasteczek. Dalsze korzystanie z witryny oznacza Twoją akceptację cookies. Polityka Prywatności
x