795 125 795      Jesteśmy dla Ciebie pn-pt w godz. 9-21.

Bądź Piękna - bezpiecznie

Czy dbanie o urodę idzie w parze z dbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo?

Skąd wiadomo, czy kosmetyki nie wpłyną negatywnie na wygląd, zamiast go poprawiać?

Jak uniknąć reakcji alergicznej i efektów ubocznych?

 

Odpowiedź jest prosta

 

Wiedza o wpływie naturalnych ekstraktów w połączeniu z nauką i technologią produkcji pozwoliła stworzyć kosmetyki ukierunkowane na Twoje potrzeby dające maksimum efektów, przy gwarancji bezpieczeństwa stosowania.

 

Produkty, które polecamy są:

 

Wolne od parabenów! - ich działanie estrogenne ma wpływ na rozwój komórek nowotworowych i wywołuje reakcje alergiczne. Ponieważ dostarczasz je swemu organizmowi w postaci pożywienia, ogranicz ich ilość wybierając kosmetyki bez nich. Konserwanty, bez których Twój ulubiony krem, czy balsam nie nadawałby się do użycia przez czas określony na opakowaniu mogą być bezpieczne, naturalne – właśnie takie znajdziesz w naszych produktach.

 

Testowane na nikiel! – pierwiastek, występujący w środowisku naturalnym znajduje się w śladowych ilościach w kosmetykach, w postaci zanieczyszczenia niektórych składników aktywnych. Gwarancją jego braku są ekstrakty roślin pochodzących z czystych ekologicznie terenów Szwajcarii. Dodatkowe badania na zawartość potwierdzają jego brak w naszych kosmetykach.


Badane dermatologicznie! – zmiany w środowisku, rosnąca wrażliwość, reakcje na różne składniki zmuszają do ciągłej kontroli składu kosmetyków i ich wpływu na cały organizm. Badania te potwierdzają, że nasze produkty są bezpieczne.

 

 

Nie testowane na zwierzętach! – takie oznaczenie widnieje na opakowaniach produktów marki Locherber, Sanotint, Migliorin i Cosval dlatego, że rzeczywiście nie były testowane na zwierzętach!

 


Zadbamy o Twoje piękno.

Zadzwoń pod numer tel. 795 125 795.

Doświadczony zespół BeBeatyEmpire pomoże Ci w doborze odpowiedniego kosmetyku.

Witryna BeBeautyempire.com używa plików Cookie - tzw. ciasteczek. Dalsze korzystanie z witryny oznacza Twoją akceptację cookies. Polityka Prywatności
x