795 125 795      Jesteśmy dla Ciebie pn-pt w godz. 9-21.

Migliorin Caduta - Zapobiegnij wypadaniu włosów

Problem wypadania włosów dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Normą, która nie powinna niepokoić, jest utrata około 100 włosów dziennie. Włosy nie rosną nieustannie, faza wzrostu przeplata się z fazą spoczynku. Na ten cykl składa się wiele różnych czynników. Cykl życia włosa trwa od 2 do 6 lat – po tym czasie włos obumiera, a na jego miejscu pojawia się nowy. Dlatego wszelkie zaburzenia i odstępstwa od normy trzeba traktować poważnie.

Jeśli zauważysz nadmierną utratę włosów (powyżej 100 dziennie) koniecznie zgłoś się do lekarza – pomoże on bowiem odszukać źródło problemu. Na wypadanie włosów nakłada się wiele różnych czynników m.in. nieprawidłowa dieta, zmiany hormonalne, stres czy przebyte choroby. Troska o zdrowie powinna iść w parze z pielęgnacją – wtedy będziemy mogli uzyskać optymalne efekty naszych starań. Nie tylko skład produktu jest ważny, ale również długość kuracji – powinna ona trwać nie krócej niż 3 miesiące.

Przedstawiamy szampon Migliorin Caduta – innowacyjny produkt łączący w sobie siłę naturalnych składników oraz delikatność z efektywnym działaniem. Zawarte w nim złote proso zawiera w sobie krzemionkę, która wzmacnia i chroni strukturę włosa, jest również jego podstawowym budulcem, passiflora ma działanie regenerujące i łagodzące, rumianek wzmacnia włosy, ma działanie kojące i przeciwzapalne, krwawnik ogranicza przetłuszczanie oraz wypadanie włosów, lipa i dziurawiec mają działanie wzmacniające cebulki oraz pomagają uelastycznić włosy. Ponadto biotyna (czyli witamina H) zapobiega wypadaniu oraz siwieniu włosów, proteiny (jedwab oraz keratyna) uzupełniają braki we włosach, ponieważ swoją strukturą przypominają te proteiny, które naturalnie we włosach występują. To optymalne połączenie składników wpływa na poprawę struktury włosów, sprawia, że stają się lśniące, gęste – piękne. Produkt jest w pełni bezpieczny, wegański, nie testowany na zwierzętach.

Jeżeli jesteś zainteresowany produktem, kliknij tutaj i złóż zamówienie.
Witryna BeBeautyempire.com używa plików Cookie - tzw. ciasteczek. Dalsze korzystanie z witryny oznacza Twoją akceptację cookies. Polityka Prywatności
x