795 125 795      Jesteśmy dla Ciebie pn-pt w godz. 9-21.
                       Żel P.C. 28 jest produktem szwajcarskich laboratoriów tworzących innowacyjne produkty oparte wyłącznie na składnikach roślinnych, poddanych analizie genetycznej, z których wytworzono prawdziwe cuda XXII wieku. Żel działa aktywnie już po kilkudziesięciu sekundach od zastosowania. Jego działanie przypomina efekt "komory kriogenicznej" - schładza mięśnie i układ nerwowy. Działanie to nie ma żadnych efektów ubocznych.
Żel P.C. 28 jest szczególnie ceniony przez osoby aktywne. Sportowcy zajmujący się ćwiczeniami siłowym i biegami oraz żołnierze jednostek specjalnych, także ćwiczący amatorsko, podkreślają wielorakość zastosowań tego żelu. Żel jest bardzo wydajny - jedna tubka wystarcza na wielomiesięczny cykl użytkowania.
Żel P.C. 28 łagodzi odczucie bólów mięśni i stawów, stanów reumatycznych oraz kontuzji wynikających ze zwykłych zdarzeń losowych. Zastosowany przed wysiłkiem lub ćwiczeniami fizycznymi obniża poziom zakwaszenia organizmu i zapobiega problemom z odczuwaniem nadmiernego bólu.
Żel obniża możliwość wystąpienia opuchlizny, przyśpiesza gojenie ran i działa na stany zapalne w organizmie.
Żel jest także stosowany przez wielu wielbicieli tatuaży jako środek do złagodzenia efektów bólu po zabiegu i przyśpieszenia procesu gojenia się ran, przy jednoczesnym zapobieganiu stanom zapalnym.
   
                 
           
 
Polecamy także inne produkty marki Cosval. Użyte do ich produkcji składniki są pochodzenia europejskiego - do ich składów nie dodaje się żadnych ziół spoza Szwajcarii.
 
           
                
Szczególnie nowatorskim produktem jest Relaxina Panic, zwana "tabletką szczęścia". Umożliwia obniżenie stanów poddenerwowania i stresu na okres do 24 godzin. Nie wytwarza niepożądanych efektów ubocznych. Pomimo oddziaływania na układ nerwowy nie wpływa na normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Może być stosowana przez kierowców pojazdów mechanicznych. Skutecznie obniża poziom napięcia nerwowego czy stresu oraz poprawia pamięć.
           
           


Dla fanów strony portalu polskaligaobrony.org.pl mamy specjalny kod : PL2015 obniżający koszta zakupów w/w produktów.

           
                           
Witryna BeBeautyempire.com używa plików Cookie - tzw. ciasteczek. Dalsze korzystanie z witryny oznacza Twoją akceptację cookies. Polityka Prywatności
x