795 125 795      Jesteśmy dla Ciebie pn-pt w godz. 9-21.

SanoTint

Sanotint visual

 

SanoTint jest znaną i cenioną na świecie linią naturalnych produktów do pielęgnacji włosów, stworzoną przez włoską firmę Cosval. W zestawie produktów SanoTint znajdują się ziołowe farby do włosów, szampony, odżywki, preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz oczyszczania skóry głowy.

Wszystkie produkty SanoTint powstają z naturalnych składników, spośród których wyróżnia się Golden Millet – Złote Proso, dar natury bogaty w krzemionkę, która odżywia i chroni włosy. Farby SanoTint to najbardziej bezpieczne farby do włosów dostępne na rynku.

Produkowane w Szwajcarii farby do włosów SanoTint barwią głęboko, dokładnie, intensywnie i trwale, idealnie pokrywają siwe włosy i są zarazem uznawane za najbardziej naturalne i bezpieczne barwniki do włosów spośród szerokiej gamy podobnych produktów dostępnych na rynku. Sekretem skuteczności i trwałości farb SanoTint jest ekstrakt złotego prosa oraz wiele innych ekstraktów roślinnych. Składniki te nadają włosom intensywny kolor nie powodując żadnych uszkodzeń. Farby te są całkowicie bezpieczne i rekomendowane do samodzielnego stosowania w warunkach domowych.

Przypominamy, że nie istnieją czysto naturalne i jednocześnie trwałe barwniki do włosów. Mimo to, w składzie farb SanoTint ilość substancji chemicznych została ograniczona do absolutnego i niezbędnego minimum. Żadna z farb SanoTint nie zawiera amoniaku, a zawartość nadtlenków nie przekracza 2% (zwyczajowo w farbach do włosów nadtlenków jest aż 10-12%). W składzie farb z serii Classic zawartość fenylenodiaminy (PPD) nie przekracza 0,5%, a seria Light jest jej pozbawiona całkowicie. Dlatego farby SanoTint uznawane są za jeden z najbardziej naturalnych produktów do kolorowania włosów dostępnych na rynku. Co więcej, farby SanoTint były testowane dermatologicznie i są wolne od parabenów, alkoholu i konserwantów, nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Osoby, które doświadczyły alergicznych reakcji po użyciu komercyjnych farb do włosów mogą doświadczyć dużej ulgi po zastosowaniu trwałych i bezpiecznych farb SanoTint.

Witryna BeBeautyempire.com używa plików Cookie - tzw. ciasteczek. Dalsze korzystanie z witryny oznacza Twoją akceptację cookies. Polityka Prywatności
x