795 125 795      Jesteśmy dla Ciebie pn-pt w godz. 9-19.

Zapach zawsze z Tobą

Nadeszły letnie upały i lekkie ubrania. To czas nasycania organizmu witaminą D i ładowania hormonami szczęścia wprost ze słońca. To jednak czas, który potrafi bezlitośnie zniweczyć powab najlepszych kreacji na najpiękniejszych ciałach. W jaki sposób? Wystarczy, że rozsiewamy nieprzyjemną woń potu.

Wszechstronna linia dezodorantów Locherber przychodzi z pomocą najbardziej Wymagającym. Dedykowana jest świadomym Klientom, których nie zadowalają tradycyjne antyperspiranty, o których szkodliwości coraz więcej wiadomo i coraz więcej mówi się również w mediach.

Dezodoranty Locherber zawierają składniki antybakteryjne i zapachowe, a także substancje zmniejszające wydzielanie potu. To kosmetyki dla osób, które w zdrowy sposób chcą zabezpieczyć się przed powstawaniem przykrego zapachu. Dezodoranty są tutaj.

2 szklanki dziennie

Dorosły człowiek wydala ok. 500 ml wody dziennie, czyli około 2 szklanek. Dzieje się to poprzez parowanie skóry i wydzielanie potu z gruczołów potowych.
Nie powinno się nadmiernie blokować gruczołów potowych, bo mogą zbuntować się i odwdzięczyć niemiłymi, a często poważnymi konsekwencjami dla zdrowia. Aby stosowany kosmetyk był bezpieczny, nie powinien całkowicie blokować procesu pocenia się, tylko go ograniczać.

Pot niewinnie pachnący

Pot kojarzony jest często w przykrym zapachem, który ma zadziwiającą zdolność do wypełniania sobą najbliższej przestrzeni. Tym czasem pot wcale nie pachnie. Nieładny zapach powstaje, gdy mikroorganizmy robią sobie ucztę i rozkładają pot na naszej skórze.
Pocenie się jest normalną funkcją fizjologiczną naszego organizmu. Reguluje temperaturę i poziom pH. Dla naszego zdrowia nie powinniśmy zaburzać tej funkcji. Z potem wydalamy toksyny z naszego ciała. Warto dać im choć w części ujście i zadbać o kosmetyk, który ma kontrolę nad ilością potu i nie dopuszcza do powstania niemiłego zapachu.

Antybakteryjna walka

Najlepiej wroga w skali mikro, pokonać za pomocą substancji antybakteryjnych. Stąd w dezodorantach Locherber, zawartych jest wiele ekstraktów roślinnych o takim działaniu. Ciekawostką jest to, że antyseptyczne działanie ziół wykorzystane w produktach doskonale sprawdzi się w postaci środka łagodzącego po ukąszeniach owadów.

Locherber proponuje kosmetyki dla kobiet i mężczyzn w trzech różnych formach:

  • spray - w atomizerze, bez dodatku gazu (!),
  • w kulce - o lekkiej, nietłustej konsystencji,
  • w kremie - idealny do dłoni i stóp.

Witryna BeBeautyempire.com używa plików Cookie - tzw. ciasteczek. Dalsze korzystanie z witryny oznacza Twoją akceptację cookies. Polityka Prywatności
x